Зміни до бюджету України на 2020 рік

Зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» було підтримано народними депутатами у кількості 249 голосів.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перед голосуванням звертався до депутатів з проханням підтримати даний законопроект.  Адже в першу чергу він спрямований  на підтримку медиків, закупівлю медичного обладнання. Видатки Міністерства охорони здоров’я будуть збільшень на 16,4 млрд. грн. Разом з іншими видатками, фінансування медицини зросте у 1,5 рази.

На 29,7 млрд. грн. зростуть видатки Пенсійного фонду. Дані кошти мають покрити індексацію пенсій, виплати по 1 тис. грн. пенсіонерам, які зазвичай отримують менше 5 тис. грн.

На 19,5 млрд. грн. зростуть видатки Міністерства соціальної політики, кошти будуть спрямовані на підтримку людей, які втратили роботу через коронавірус.

Відповідно до проекту буде створений Фонд боротьби з коронавірусом та його наслідками, бюджет якого складатиме 64,7 млрд. грн.: на додаткові виплати медпрацівникам, які залучені до боротьби з коронавірусом, закупівлю медобладнання, надання грошової допомоги членам сімей медичних працівників, які загинули від COVID-19 тощо.

Проект «Велике будівництво» залишається одним з пріоритетних частин , на якого закладено 72 млрд. грн.

Джерело

Схожі новини