Злочинну групу з Вінниччини судитимуть за зухвалі грабежі

До 8 років позбавлення волі чекає на чоловіків, які здійснили ряд грабежів у Вінниці. Відповідни обвинувальний акт щодо екс- офіцера поліції Калинівського відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області та його спільників вже направлено до суду.

У ході слідства було встановлено, що поліцейський та троє його спільників протиправно намагалися примусити двох громадян до відшкодування завданої ними майнової шкоди через пошкодження автомобілів. 

Перший інцидент стався 6 травня. Тоді зловмисники проникли помешкання однієї із своїх жертв, у якої і вимагали кошти. Зловмисники нанесли множинні удари власнику помешканню та його сусідам.

Потім вони відправилися до іншого потерпілого. Однак у нього не було необхідної суми, відтак вони забрали побутову та комп’ютерну техніку, загальною вартістю на 5 000 гривень.

Згодом зловмисники, застосовуючи насилля, змусили ще одного потерпілого написати боргову розписку про повернення грошових коштів в сумі 1 000 доларів. Судово-медична експертиза підтвердила, що чоловікові були нанесені легкі тілесні ушкодження.

Правопорушників вдалося затримати 7 травня в порядку ст. 208 ККУ та повідомлено їм про підозру.

Джерело

Схожі новини