Жителя Вінниччини засудили за організацію виробництва алкогольного фальсифікату

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у справі щодо виготовлення та збуту фальсифікованого алкоголю. Незаконною діяльністю займалося троє людей: житель Вінниччини та двоє жителів Хмельниччини.

Злочинну діяльність з виготовлення алкогольної продукції та спирту було викрито наприкінці 2020 року. Організатором виявився 80-річний мешканець м. Бар Вінницької області, який залучив ще двох хмельничан. Останні співпрацювали зі слідством та зізналися у скоєному. Вони розповіли, що виробляли підробки світових брендів горілки, коньяку та віскі.  

У ході слідства було конфісковано біля тисячі літрів фальсифікату на суму 43 тис. гривень, а також спеціальне обладнання.

Членів організованої групи визнано винними у вчиненні злочинів за ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 (збут незаконно виготовлених спирту етилового та алкогольних напоїв, їх зберігання та транспортування з цією метою, вчинені організованою групою осіб), ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, вчинене організованою групою осіб) ККУ.

Джерело

Схожі новини