Жителі Вінниччини долучилися до Школи громадських радників з інклюзії

Починаючи з липня поточного року ГО «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує в області проект “Агенти громадянських змін”.

Даний проект реалізується в області завдяки підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Мета проекту – активізація участі членів ОТГ Вінниччини, долучивши їх до розробки та впровадження спеціальної навчальної програми з підготовки громадських радників з інклюзії із числа людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення, особливим чином жінок, а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги даних ОТГ протягом 12 місяців.

У межах проекту, протягом 7-9 вересня, у приміщенні обласного молодіжного центру «Квадрат» пройшов перший модуль першої Школи з підготовки громадських радників з інклюзії у Вінницькій області. Учасниками якого стали: жителі ОТГ Липовецького, Калинівського, Томашпільського, Брацлавського, Гайсинського, Бершадського, Барського, Вінницького, Крижопільського, Жмеринського районів, а також представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області, Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також з Липовецького, Калинівського, Гайсинського, Барського, Крижопільського та Вінницького бюро правової допомоги.

Попередньо заплановано, що другий модуль першої Школи з підготовки громадських радників з інклюзії у Вінницькій області пройде протягом 28 – 30 вересня поточного року.

Джерело

Схожі новини