Заступниця голови фракції «Слуга народу» поділилася приємними враженням від поїздки у Вінницю

Робочий візит у Вінницю на запрошення народного депутата Максима Пашковського здійснила Євгенія Кравчук, яка є заступницею голови фракції «Слуга народу», заступницею голови Комітету, головою підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Приємними враженнями про поїздку обоє депутатів поділилися на особистих сторінках у Фейсбук. Вони відвідали Вінницьку обласну наукову бібліотеку імені К.А. Тімірязєва, молодіжний центр «Квадрат», зустрілися з місцевої командою та обговорили ідеї щодо нових ініціатив та їх перспектив.

«Вінницька обласна наукова бібліотека імені К.А. Тімірязєва – справжнє відкриття. І відкриття дуже приємне!», – зазначила Євгенія Кравчук. Її вразив рівень інклюзивності бібліотеки. Адже саме тут є широкий вибір книг для людей з порушенням зору та слуху.

Відвідавши молодіжний центр «Квадрат», народні депутати дійшли до висновку, що центр заслуговує звання одного із найкращих центрів для молоді в Україні.

Окрім цього Євгенія Кравчук та Максим Пашковський спільно з начальником відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій управління соціальної підтримки та державних гарантій Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА Андрієм Грачовим обговорили питання отримання виплат вдові бійця, який загинув у березні цього року в зоні ООС.

 «Все, що вимагається від нас, як від народних депутатів, у цій справі, ми зробимо», – запевнив Максим Пашковський.

Джерело

Схожі новини