Замість захисних костюмів вінницького виробництва китайські

МОЗ замовила партію захисних костюмів у китайської компанії. Хоча підприємці Вінниччини теж виробляють захисні костюми відповідно до стандарту МОЗ, а продають за ціною у 2 рази дешевше ніж китайські. Однак чиновники заявили, що костюми «не відповідають» стандартам. У цей же час, у китайської компанії стався форс-мажор.

Спочатку відомство запланувало купити костюми українського виробництва у ТОВ «Тезаурус», але передумали та замовили 70 тисяч костюмів за кордоном, які на 40% дорожче.

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» почали звинувачувати у непрозорому визнанні компанії-постачальника. А підприємство у свою чергу заявило, що на вибір вплинув тиск з боку МОЗ, щодо відповідності стандартам лише китайської продукції. Однак у маловідомого переможця тендеру ТОВ «Меddiv» виник форс-мажор. Затримка з доставки дорогих захисних костюмів виникла через нововведення у експорті медичних товарів.

Китайський виробник зазначив, що вони «подала заявку», аби отримати реєстрацію і мати можливість експортувати продукцію. Згідно їхніх слів, процедура триватиме до 10 днів, одна через травневі свята у Китаї 1-5 травня, може затриматись.

Отже, замість українських костюмів по 215 гривень, обрали китайські по 288 гривень, але незрозуміло коли їх доставлять.

Джерело

Схожі новини