З Вінниці до Москви втекла відома у місті родина бізнесменів

Після початку війни в Україні до столиці росії втекло відоме подружжя з Вінниці. Йдеться про бізнесмена Михайла Позднякова, партнерами якого є представники російської політичної верхівки, та його дружину Ярославу Позднякову – «Міс Україна – 2011».

Михайло Поздняков роками знищував екологію Вінниччини заради бізнесу з росіянами
Ярослава Позднякова (Куряча) в московському ГУМі. 2022 рік

Основним бізнесом в Україні для Михайла Позднякова є Калинівський хімзавод (ТОВ «Біохімінвест»), серед замовників якого чимало російських бізнесменів. Спільний бізнес він має з власником російської компанії «Тосол-Синтез» та депутатом партії «Єдіная Росія» Валерієм Артамоновим. Згадана компанія є продавцем автомобільної хімії. Фінансово підтримуючи політичну верхівку РФ, вінницький бізнесмен отримував російські замовлення для свого бізнесу.

Михайло Поздняков роками знищував екологію Вінниччини заради бізнесу з росіянами

Зафіксовано чимало й інших фактів антиукраїнської діяльності подружжя. Зокрема, несплата податків зі свого хімічного бізнесу, а  також відкрите злиття відходів. Відомо, що кожного місяця близько 500 тонн відходів зливалося у землю на території Вінницької області. За це підприємство було оштрафовано на 150 млн грн, проте штраф так і не був оплачений.  

Отруйні відходи хімічного виробництва зливалися в земляні ями поблизу м. Калинівка Вінницької області

Джерело

Схожі новини