З бюджету Вінниці виділять півмільйона гривень на новорічні фігурки

У Вінниці спочатку влада вирішила встановити цього року головну новорічну ялинку.  Поки мерія думала як краще «розпиляти» 900 тисяч гривень, міський голова Вінниці написав на своїй сторінці у Фейсбук, що ялинка відміняється.

Стало офіційно відомо, що у цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Проте  святкову ілюмінацію на вулицях та прикрашення центру міста буде збережено, а ще на Майдані Незалежності буде вертеп.

Вже 23 листопада КП «Центр концертних та фестивальних програм», який вже неодноразово потрапляв у корупційні скандали, оголосив тендер на надання Новорічних послуг на суму більше пів мільйона гривень.

 Але, як повідомляють у «Вінниці корупційній», – у мерії Вінниці вважають  найважливішими і найбільш потрібними містянам  на Новий рік фігури з мультиків «Крижане Серце», «Фердинанд» та «Грінч – викрадач Різдва».  На їх встановлення піде левова частка з цих  коштів. У спільноті повідомляють, що слідкуватимуть куди депутати міськради перенаправлять кошти, які запланували на ялинку та супутні святкування.

Джерело

Схожі новини