З бюджету Вінниччини виділять кошти медикам

Відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під керівництвом Геннадія Мазура. Під час нього депутати встигли обговорити чимало питань.

Одним з головних питань було –  створення можливості доплати медичним працівникам. Для цього було підготовлено проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік».

Через введення карантину буде здійснено перерозподіл призначень в межах загального обсягу на рік між головними розпорядниками коштів обласного бюджету. У результаті такого рішення 2 989 000,00 грн. виділять на «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» – протидію розповсюдження COVID-19 на Вінниччині.

Відповідно до цього розпорядження передбачено розподіл коштів між проєктами-переможцями в сфері екології та охорони природних ресурсів на суму 11 363 469 грн.

Згідно постанов Кабміну здійснено розподіл субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами. Зокрема на підтримку закладів та заходів у системі охорони здоров’я на загальну суму 109 939 300 грн. Розпоряджатися даними коштами зможе Департамент охорони здоров’я ОДА та Департамент фінансів ОДА.

Джерело

Схожі новини