Як вирішити проблему з довжелезними заторами у Вінниці? Думка Сергія Кудлаєнко

Вінничани обурюються тим, що Вінниця по кількості заторів скоро наздожене столицю, де містяни ледь не «живуть» у заторах. Спеціалісти заявляють, що при збереженні нинішніх темпів, пересуватися Вінницею ставатиме з кожним роком все важче. Сергій Кудлаєнко кандидат на посаду міського голови запропонував ряд реальних рішень, які допоможуть уповільнити цей процес.

Після тривалих обговорень із командою та урбаністами, кандидат у мери Вінниці Сергій Кудлаєнко виокремив декілька ідей для розв’язання проблеми заторів у Вінниці.

Спершу, як наголосив кандидат, необхідно провести моніторинг і подальший аналіз транспортної ситуації міста. На основі результатів необхідно виконати ряд завдань:

  • привести до ладу транспортну інфраструктуру, у тому числі будівництво нових шляхопроводів, мосту із належним обслуговуванням;
  • влаштувати підземні переходи в місцях перетину з широкими магістралями, але одночасно адаптувати переїзди для маломобільних груп;
  • оптимізувати маршрути громадського транспорту;
  • встановити нові світлофори, які працюватимуть у режимі «зеленої хвилі», які дозволять підвищити пропускну здатність вулиць і зменшити затори на 10%;
  • впорядкувати паркування автівок

Сергій Кудлаєнко зазначив: «Кількість автівок з роками буде тільки збільшуватися, тому ми можемо тільки загальмувати це зростання – сприяти вибору мешканців іншого виду транспорту».

Цілком логічно, що для зменшення заторів необхідно зменшити кількість автомобілів. Тоді як заохотити вінничан пересісти на велосипеди, моно колеса та електросамокати, а також на громадський транспорт можна лише забезпечивши їх можливістю безпечного та комфортного пересування на цих видах транспорту.

Джерело

Схожі новини