Як у інтернатах Вінниччини пережили самоізоляцію

У період з березня по травень 3 будинки-інтернати на Вінниччині працювали в повній ізоляції. Відтак, були ізольовані соцпрацівники Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Тиврівського обласного будинку для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, а також Стрижавського дитячого будинку-інтернату. Про це повідомляє  vlasno.info .

Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку (м. Вінниця):

Там перебуває 387 підопічних, більшість з них це люди пенсійного віку та з інвалідністю.  Під час самоізоляції соцпрацівники працювали вахтовим методом: працівники, 2 тижні інші. Одночасно у закладі перебувало 60 працівників. Режиму самоізоляції працівники дотримувались навіть вдома.

Тиврівський обласний будинок-інтернат (селище Тиврів):

Тут доглядають 199 пенсіонерів та осіб з інвалідністю. Протягом самоізоляції соціальні працівники також працювали вахтовим методом: по 48 осіб. Вони харчувалися самостійно, ночували у палатах.  Частина працівників харчувалась у столовій. Вартість їжі вирахували із зарплатні. Безкоштовним був лише чай з хлібом та маслом.

Стрижавський дитячий будинок-інтернат (селище Стрижавка):

Тут знаходяться переважно діти з проблемами розумового розвитку. Самоізоляція тривала 54 дні, тоді у закладі працювало 60 працівників. Вони принесли свої продукти, плиту електричну і самі готували собі їжу. Для них поставили ліжка у спортзалі, в клубі, у вільних кабінетах, навіть у  кабінеті директора.

Джерело

Схожі новини