Вінниця у ТОП – 5 міст України із вартості житлової нерухомості на вторинному ринку

У ТОП-5 міст України, які показали суттєвий ріст ціни на вторинному ринку і порівняно невисокий термін окупності, опинилася і Вінниця. Відтак не дивно, що для вінничан інвестиція у нерухомість не втратила своєї популярності. Адже такий вид вкладення залишається одним із найнадійніших.

Про ситуацію на ринку детальніше розповів керівник агентства нерухомості «Берген» Сергій Остафійчук.

Він зазначає, що вартість квартири залежить від багатьох факторів, серед яких: поверх, зовнішній вигляд, транспортна розв’язка тощо. Також багато покупців звертають увагу на те який саме будинок: цегляний чи панельний.  Щодо первинного та вторинного житла, то обидва їх види мають свої переваги. Найперше, що визначає покупця — це його платоспроможність.

За останні роки суттєво зросла цікавість до новобудов. Такій тенденції посприяв стрімкий зріст ціни на «вторинку» — 40% за 4 роки. Згідно із розрахунками, окупити інвестиції в однокімнатну квартиру комфорт—класу можна буде за 11,6 років, за умови оренди у розмірі 6 років.  

Агент з нерухомості зазначає, що однокімнатна квартира в районі Вишеньки в хорошому стані з покращеним плануванням коштуватиме 32-35 тисяч доларів. Тоді як «хрущовка» коштуватиме 29 – 32 тисяч доларів, якщо вона буде у занедбаному стані, можна придбати за 27 тисяч доларів.

Джерело

Схожі новини