Вінницький військовий лікар нагороджений Орденом Святого Пантелеймона

Найкращих медиків України нагороджують Орденом Святого Пантелеймона. Його отримав підполковник медичної служби, вінничанин Вадим Бабій. Цією нагородою його відзначили за професіоналізм та милосердя у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я».

Вадим Бабій — старший ординатор відділення невідкладної медичної допомоги Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. На нагородження його висунула ГО «Українська асоціація військової медицини».

Як розповів голова Регіональної ради цієї громадської організації у Вінницькій області, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії УВМА Андрій Верба, лікар був і є учасником різних наукових конференціях і семінарах як в Україні, так і за кордоном. Він у співавторстві написав Положення про аеромедичну евакуацію у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону.

Вадим Бабій – офіцер складу робочої групи ГВМУ з розробки проекту Положення з аеромедичної евакуації в ЗСУ. Є співрозробником модуля аеромедичної евакуації для пацієнтів у критичних станах.

«Дійсно дуже круто і приємно отримати цю високу нагороду. Вона є підтвердженням не лише моїх здобутків як лікаря, а й досягнень моїх колег» – наголосив Вадим Бабій.

Джерело

Схожі новини