Вінницьких студентів-учасників бойових дій і їхні дітей підтримають матеріально

Під час засідання постійної депутатської комісії Вінницької облради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю було розглянуто питання надання підтримки учасникам війни на Сході.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації запропонував підтримати студентів-учасників бойових дій, а також їхніх дітей матеріально.

Відповідно задля реалізації цієї пропозиції було затверджено список студентів-учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І та II семестру 2019-2020 навчального року.

Під час засідання також підтримали внесений проект рішення «Про надання у довгострокове тимчасове користування лісової ділянки для рекреаційних цілей без зміни цільового призначення та без вилучення її у постійного користувача». Даний проект передбачає облаштування зони відпочинку для учасників АТО та членів їхніх сімей, а також тренувальний майданчик для військово-патріотичного гуртка «Патріот».

Протокол та висновки 46 засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю можна переглянути ТУТ.

Джерело

Схожі новини