Вінницьку виправну колонію можуть закрити

Міністерство юстиції України проводить заходи для оптимізації виправних закладів. Зокрема, є загроза ліквідації Літинської виправної колонії №123, яка знаходиться на Вінниччині. Про це повідомляє vlasno.info.

Проте 26 червня під час сесії депутати Літинської районної ради ухвалили звернення до Міністерства юстиції України та Державної пенітенціарної служби України щодо недопущення припинення діяльності даної колонії.

Наразі відомо, що на Вінниччині вже 2 установи закрили, необхідно оптимізувати ще 1. Відповідно було прийняте рішення щодо Літинської. Проте після відвідування установи керівництвом з Києва, з Міністерства юстиції, їхнє рішення було змінене, вони були задоволені показниками діяльності закладу.

Голова Літинської ОТГ Анатолій Бичок розповів, що однією з причин появи рішення щодо закриття, стала відсутність у колонії централізованої каналізації. Відтак, держава вже третій рік поспіль хоче прийняти рішення щодо закриття колонії.

Наразі у колонії працює 166 осіб, а 240 осіб відбуває покаранні. Чимало працівників разом  з родинами живуть на території виправної колонії. Голова Літинської райради Віталій Мельник наголосив, що вони однозначно за те, аби колонія залишалась, люди працювали і сплачували податки.

Джерело

Схожі новини