Вінницькі чиновники дозволили будувати житло у санітарно захисній зоні

Досі незрозуміло чому вінницькі посадовці  дозволяють будувати житло у санітарно-захисній зоні та не дотримуючись протипожежних правил. Таке житло вони розпочали будувати ЖК «Greens» три роки тому у санітарно-захисній зоні кладовища на вулиці Арабея, де взагалі заборонено будувати житло.

Для вирішення «законності» питання, у 2017 році провели громадські слухання, якими було узаконити  будівництво. Вінницька міська рада надала 1 га землі під будівництво у користування ПП «Азімут-транзит».                                                          

Також служба ДБР та СБУ переконує, що компанія «Грінс» вдається до обману для залучення до проекту інвесторів. А у судових ухвалах зазначається, що зводячи даний будинок, будівельники знехтували дотриманням  правил протипожежної безпеки та використовували матеріали, які не мають відповідають вимогам. Відтак, вінничани, купуючи тут квартиру за 16-17 тис. грн../кв. м., ризикують власним життям.

Проте варто згадати, що на даній ділянці є два збудованих будинки «Грінсів», проте дізнатися який саме з будинків порушує чинне законодавство, наразі не можливо – державна таємниця.

Вінницька влада міста переконує, що її та це підприємство ніщо не пов’язує.  Проте варто лише згадати, що  вінницькі чиновники уклали угоду з  ОК ЖБК «Грінс-1» на ремонт паркаye на міському кладовища  за 1мільйон гривень до 1 серпня 2020 року.

Наразі компанія “Green’s” ніяк коментує вищезгадані проблеми.

Джерело

Схожі новини