Вінницькі чиновники допомагають прилаштувати родичів на посаду у мерію

Зовсім нового рівня досягла корупція в стінах Вінницької міської ради. Відтепер для своїх родичів можна «замовити» посаду директора певного департаменту. Саме так і зробила керівниця фонду “Стопвірус” Олена Данілова, прилаштувавши у мерію власного чоловіка.

Нічого дивно. Адже варто лиш згадати за чиї кошти фонд, керівником якого вона є, роздавав агітаційні продуктові набори з рекламою політичної партії Володимира Гройсмана “Українська стратегія”. Звісно за гроші вінничан, які ті віддавали на боротьбу з корона вірусом.

Станіслав Данілов чоловік Олени Данілової завдячує своїм активним просуванням саме їй. Його «за вуха» тягнуть на посаду директора Департаменту маркетингу та туризму Вінницької міської ради. Для того, щоб звільнити цю посаду йому посадовці мерії придумали схему дискредитації діючого керівника департаменту Олександра Вешелені, звинувативши його у можливій корупції. Однак пан Олександр звинувачення у власній корупції відкинув та заявив, що не залишить все як є і буде боротися за своє чисте ім’я.

Джерело

Схожі новини