Вінницька районна лікарня оголосила протест (ВІДЕО)

З 1 квітня Вінницьку районну лікарню перепрофілювали на інфекційну лікарню для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом. Однак, незважаючи на голосні заяви про 300% надбавки, медики лікарні не рівномірно отримали додаткову оплату і вийшли на протест, вимагаючи від головного лікаря справедливого нарахування зарплати.

Зі своєї сторони, керівництво закладу, запевняє, що нарахування відбувається згідно табеля робочого часу, який заповнюють керівники структурних підрозділів.

Завідуючий відділенням, який також долучився до протесту, розповів, що спочатку їм обіцяли 15% за інфекційність, а згодом і 300% за роботу з хворими. Відносно табелів, то їх складали старші медсестри. Однак в результаті вийшло, що в усіх нарахування відбулися по-різному, а дані кошти їм нарахували, як звичайну зарплату та ще й менше. Він заявив, що деякі працівники, працюючи на 1,5 ставки, отримали як за 0,5.

До протестувальників звернувся начальник по медичній частина та попросив обговорювати дані проблеми в лікарні, а не виходити на протест. Також начальник заявив, що варто почекати ще тиждень, тому що законодавча база щодо проведення нарахувань ще у розробці.

Джерело

Схожі новини