Вінницька облрада позбулася скандальної депутатки

В мережі Фейсбук на сторінці Тетяни Редько минулої п’ятниці з’явилося повідомлення, що авторка складає повноваження депутата через недолугість цієї ради, загострюючи увагу на тому, що «під занавіс» просовуються десятки рішень по «деребану».

 Вже колишня депутатка замість того, щоб написати звіт для громади про свою діяльність, почала плакати через не почутий її голос у раді. Хоча насправді, як повідомляє vlasno.info , голос Редько чули майже на кожній сесії. Правда, майже нічого конструктивного. Гучномовець пані Редько віщував щоразу одні і ті ж фрази: про її заслуги, про Бога й Україну в серці, про патріотизм, про тиражність її видання, про те, що вона жінка і т.д. Непогана гра на публіку. Де заяви до правоохоронних органів про незаконні дії депутатів? Де судові позови про деребан землі для АТОвців? Де журналістські розслідування про перевищення службових повноважень посадовців? Де реальні дії, а не крики на засіданні комісії з питань свободи слова, по захисту вінницьких журналістів, яких били на Сабарівському кладовищі?

Поряд з цим видання наводить інформацію, що заслужена журналістка України, очільниця газети з найбільшим тиражем у Вінницькій області “33 канал”, депутатка Вінницької обласної ради, голова комісії з питань свободи слова, голова Антикорупційної спілки Вінниччини, голова ГО «Центр захисту журналістів» Тетяна Редько одна з найбільших власниць нерухомості у Вінниці: будинок у 176 квадратів у Вінниці та дві квартири, квартира на 107 квадратів у Києві, в Болгарії придбала апартаменти на 87 квадратних метрів і так далі.

Джерело

Схожі новини