Вінницька міськрада збільшила фінансування для реконструкції Київського мосту

Понад 112 мільйонів гривень – саме стільки за останні роки було виділено з міського бюджету Вінниці на реконструкцію Київського мосту. З них 5 мільйонів закладено у бюджет на 2021 рік для виконання додаткових робіт.

Однак, як повідомляє видання deputaty.in.ua, під час укладання останньої угоди на предмет виконання робіт з реконструкції мосту було виявлено порушення законодавства.

Історія бере початок ще з 2016 року, саме тоді було проведено перший тендер. Переможцем якого стало підприємство, яке запропонувало найвигіднішу вартість своїх робіт – 56,5 млн. грн. Тоді як очікував вартість складала – 67 млн. Мова йде про підприємство «МСУ-2». Незважаючи на вигідно укладену угоду, згодом міська рада уклала ще 9 додаткових угод. Як наслідок вартість робіт зросла на 11 млн. грн. Керівництво підприємства запідозрили у виведенні коштів через фірми-прокладки, за даним фактом відкрили розслідування. Однак його результати досі невідомі.

Через два роки було укладено ще один договір на суму  26,7 млн. грн. Однак в угоді не було вказано необхідний перелік робіт. У 2020 році на реконструкцію виділили ще 13,6 млн. грн. У цьому році торги проводили декілька разів. Спершу не було бажаючих прийняти участь у торгах, пізніше пропозиції двох компаній  відхилили. Однак згодом пропозицію однієї з них все ж прийняли.

Мова йде про ДП «Граніт Україна», яке є дочірнім підприємством ТОВ «Енергопроміпмекс». Керівник компанії – Олександр Георгійович Крапивко. Він балотувався у депутати від партії «Перемога Пальчевського».

Спеціалісти зазначають, що для підписання даного договору було незаконно використано переговорну процедуру і звинувачують у цьому Департамент капітального будівництва. Роз’яснення до цієї ситуації поданіна сайті «Радника у сфері публічних закупівель» та Мінекономіки.

Отже, можна припустити, що реконструкція Київського мосту триває так довго через те, що стала доволі вигідним джерелом додаткових надходжень для місцевої влади.

Джерело

Схожі новини