Вінницька міська рада віддала історичну пам’ятку інвестору

Замкова гора – історична пам’ятка, де вінничани планували облаштувати історико-культурний центр. Сьогодні ж  за рішенням Вінницької міської ради вона передана приватному інвестору. Тоді як вінничанам тільки й залишається, що спостерігати як руйнують важливу частину історії їх рідного міста.

Станом на сьогодні, досі невідомо що саме буде збудовано на місці Замкової гори, де вже декілька місяців виритий котлован. Вінничани намагалися боротися за право впливати на долю цією пам’ятки. Проте їхня петиція з проханням зберегти Замкову гору була проігнорована міською радою.

Незважаючи на вимоги чинного законодавства, поблизу локації немає ні стенду, ні паспорту об’єкту з інформацією про будівництво. Тому досі ніхто достеменно не знає, що буде тут збудовано.

Своєю думкою про дану ситуацію поділився кандидат на посаду міського голови Вінниці Сергій Кудлаєнко: «Дане місце, яке має історичну значимість для всіх мешканців міста, звідки почалося зародження Вінниці, мало використовуватися як історична пам’ятка. Тут необхідно було побудувати історичний об’єкт культурного спрямування».

Джерело

Схожі новини