Вінничанин запропонував новий метод реабілітації для ДЦП та постінсульту

Відтепер вінничани при неврологічних розладах, постінсульту, травм та ДЦП зможуть проходити реабілітацію завдяки мобільному пристрою, який створив вінничанин.

Механізм роботи мобільного пристрою полягає в тому, що пацієнти гратимуть комп’ютерну гру не за допомогою мишки, а використовуючи свої м’язи. Такий пристрій спрямований на відновлення пошкоджених м’язів.

Мобільний пристрій працює на базі принципу «фізіологічного дзеркала»: на м’язи кріплять електроміограф, а сенсори зчитують фізіологічні показники пацієнта.

Розробник пристрою – Андрій Поліщук, який понад 15 років працює в IT-сфері. На створення такого приладу він витратив понад 2 роки. Для цього він навіть  звільнився з роботи. Вартість пристрою розробник не повідомив, одна запевнив, що сума незначна.

«Були інші ідеї, але я проаналізував: цей пристрій дуже необхідний в доступній формі. І я вирішив, що на українському ринку цього не вистачає. Ми проводимо консультації з лікарями. Процедура завжди проходить під наглядом реабілітолога або лікаря», – розповідає Андрій Поліщук.

Джерело

Схожі новини