Вінничани зможуть особисто прийти на прийом у служби зайнятості

У зв’язку з послабленням карантину Вінницька обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи. Відповідно відтепер вона надаватиме комплекс послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості за умови дотримання усіх санітарних норм.

Починаючи з 10 серпня прийом клієнтів державної служби зайнятості  безпосередньо у приміщеннях буде відновлений у таких філіях обласного центру зайнятості:

Барській, Бершадській, Гайсинській Жмеринській, Іллінецькій, Козятинській, Ладижинській, Липовецькій, Літинській, Мурованокуриловецькій, Оратівській, Піщанській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Тростянецькій, Тиврівській, Хмільницькій Чернівецькій, Чечельницькій, Шаргородській, Ямпільській”, – інформують у службі.

Однак у районах, які потрапили до «жовтого» рівня небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати дистанційно, а саме: Вінницький міський центр зайнятості та Вінницька, Калинівська, Крижопільська, Могилів-Подільська, Немирівська, Тульчинська філії обласного центру зайнятості.

Джерело

Схожі новини