Вінничани заявляють: керівництво Гніванської ОТГ розкрадає землі

Жителі Вінниччини звернулися з листом до соціальних працівників с.Демидівка і с. Могилівка Жмеринського р-ну. З приводу того, що у жовтні 1996 р., коли  колгосп розпайовував землю, соціальній сфері не виділили землі. Хоча соціальні працівники району її отримали.

Вони зазначили, що неодноразово зверталися до адміністрації Жмеринського р-ну. У результаті адміністрація знайшла землю і виготовила технічну документацію. Однак саме тоді створили ОТГ, а їхня документація не дійшли до Гніванської ОТГ.

Зважаючи на це, вони зверталися до голови ОТГ, проте відповіді не отримували. Тільки тоді с. Демидівка хотіла вийти з ОТГ, голова приїхав заспокоїти місцевих жителів та запевнив, що ніколи не чув про їхню проблему.  

Місцевим жителям здається, що їхню землю просто можуть вкрасти. Адже адміністрація даної ОТГ вже відсудила у військових 500 га землі та зазначає, що вони мали не 500 га, а 360 га. У земвідділі заявили, що ці землі віддадуться в оренду для поповнення бюджету. Жителі хвилюються, адміністрація і у їхньому випадку може знайти причину не дати їм землю.

Джерело

Схожі новини