Вінничани отримають безкоштовні пасхальні набори

Починаючи з 14 квітня жителі Вінниці, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики міської ради, отримають  пасхальні набори. Планова кількість наборів розрахована на 5 тисяч сімей. Список категорій людей, які їх отримають, розширили.

До пасхального набору входитиме паска, ковбаса, молоко та овочевий набір.  Усі 5 тисяч наборів скоро доставлять вінничанам. Мер Вінниці висловлює подяку всім, хто допоміг із цим проектом – частину наборів оплатив спецфонд «СтопВірус», частину продукції абсолютно безкоштовно надав бізнес. Зокрема, ТОВ «Люстдорф», мережа кафе «Бібліотека», агрофірма «Органік-Д», торгові марки «Ковбаскофф» та «Солодка мрія», «Вінницяхліб» і Вінницька харчосмакова фабрика.  

Таку благодійну допомогу вже отримували одинокі вінничани похилого віку, які перебувають на обліку у міському терцентрі соціального обслуговування; одинокі матері з дітьми з інвалідністю; сім’ї, які є на обліку в соціальних службах і перебувають у складних життєвих обставинах, а також сім’ї з дітьми, які знаходяться під опікою та піклуванням. До цього переліку долучили багатодітні сім’ї, де виховується 5 і більше дітей, інвалідів з дитинства 1 групи, а також людей, що проживають і здійснюють догляд за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу.

Джерело

Схожі новини