Вінничани можуть дізнаватися про результати діяльності муніципалітету через чат-бот

У мерії Вінниці нагадують вінничанам про запровадження нового засобу для громади – муніципального чат боту «СВОЇ». Скористатися ним зможе кожен вінничанин в якого на смартфоні встановлені Viber або Telegram.

Завдяки чат боту жителі громади отримали можливість отримувати інформацію про діяльність муніципалітету, проекти та прийняті рішення, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність комунальних підприємств та надавачів комунальних послуг, відстежувати готовність замовлених послуг, з’єднуватися з відповідними сервісами, щоб передати дані лічильників та відстежити заборгованість по оплаті за комунальні послуги, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, підтримати проект громадського бюджету, записатися до електронної черги, тощо.

Для початку роботи за допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код або перейдіть за посиланнями:  ► у Viber ,  ► у Telegram.

Запровадження чатботу «СВОЇ» стало можливим за підтримки  Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Джерело

Схожі новини