Вінничани готові перекрити залізницю через відміну потяга

Мешканці Вінниччини збирають підписи для відновлення рейсу потяга «Вінниця — Гайворон», яким користувалися жителі Вінницького, Немирівського, Гайсинського, Теплицького, Томаш­пільського та Бершадського районів. Він сполучав Вінницю з малими селами, до яких інший транспорт не ходить.

Вінничани налаштовані доволі серйозно та готові навіть перекривати залізницю. Адже відколи поїзд відмінили тисячі людей не можуть дістатись до своїх рідних чи навіть на дачі, щоб зібрати урожай.

Громадський активіст Іван Супряга вирішив написати звернення до «Укрза­лізниці» з проханням вирішити це питання.

У відповіді заступник начальника департаменту приміських пасажирських перевезень «Укрзалізниці», а також перший заступник начальника департаменту Валерій Рядковський так і не дали відповідь, коли буде відновлене курсування поїзда «Вінниця — Гайворон». Попри це раніше Одеська залізниця вже погодилася відновити курсування потяга «Вінниця — Гайворон».

Відтак, ситуація залишається напруженою і жителі області просять владу звернути увагу на їхню проблему. Наразі активісти планують зустрітися з очільником області та обговорити можливе вирішення питання.

Джерело

Схожі новини