Вінничанки взяли участь у рамках виконання Національного плану дій

У рамках виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека», який запланований на поточний рік, 28 квітня дистанційно пройшов круглий стіл, присвяченій наступній темі: «Підведення підсумків виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» на період  до 2020 року».

Під час зустрічі заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна розповіла, що завдяки вивченню впливу збройного конфлікту на жінок і чоловіків, врахувавши особливості та потреби кожної цільової групи, можна буде досягнути позитивних результатів. На Вінниччині продовжують проводитися заходи для втілення регіонального плану «Жінки,мир,безпека» у реальність. Відповідно за результатами оцінки потреб жінок і чоловіків надаються відповідні послуги, не забуваючи врахувати так характеристики, як вік, стать, стан здоров’я та місця проживання особи.

Головна мета – мир у державі, а для цього необхідно постійно вивчати та аналізувати поточну ситуацію. На основі отриманих даних – створити  передумови для мирного життя.

Також на Вінниччині продовжують підвищувати доступність та якість медичного обслуговування населення, соціально-психологічних послуг для жінок і чоловіків, зокрема особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, ВІЛ-позитивних особам, вагітним жінкам, особам, які перебували в полоні, в тому числі зазнали катувань, сімей осіб, які пропали безвісти в ході конфлікту, малолітніх дітей, вдів, учасників військової операції та їх сімей, а також постраждалих від сексуального насильства. Проведено аналіз причин появи конфліктів на побутовому ґрунті, ця інформація допоможе ефективніше проводити превентивні заходи.

Джерело

Схожі новини