Вінничанка скаржиться на роботу міських маршруток в умовах карантину

До кореспондента «33-каналу» звернулася вінничанка Лариса. Вона поскаржилася на важкість добирання громадським транспортом під час пандемії.

Вона зазначила, якщо центр немає жодних проблем з тим, як добратися з точки А до точки Б, то для мешканців передмістя і сусідніх сіл поїздка на роботу і з роботи перетворюється на суцільну пригоду, котра забирає чимало часу та нервів.

Громадянка наголосила, що те, що твориться на кінцевих зупинках, стосується усіх маршруток. Однак вона хотіла розповісти саме про 17-а, якою вона щодня користується:

«На кінцевій вишиковується величезна черга. До речі, кілька днів тому три маршрутки так і не змогли забрати усіх людей. Машина відправляється через 15 хвилин і потім ще хвилин 12 стоїть на Західному автовокзалі. На інших зупинках вона вже не зупиняється, перші пасажири виходять аж за Київським мостом. Однак про які карантинні заходи йде мова? Жодної дистанції і, подекуди, масок».

На цю ситуацію відреагував керівник відділу транспорту та зв’язку Сергій Бузниковатий. Він відповів, що саме зараз фахівці відділу перевіряють роботу всього транспорту і вирішують, на яких маршрутах варто додати кількість машин для перевезення пасажирів.

Джерело

Схожі новини