Вінничан попереджають про наміри «Укрзаілзниці» щодо залучення поліцейських до перевірки COVID-документів

Починаючи з 21 жовтня по Україні впроваджуються нові обмеження щодо пересування громадським транспортом, йдеться про міжобласне сполучення. З цієї причини «Укрзалізниця» звертається до Міністерство внутрішніх справ про допомогу.

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Перцовський під час брифінгу, передає Depo.ua.

Йдеться про перевірку COVID-документів у пасажирів. Наразі жодних особливих документів у пасажирів не вимагатимуть, проте вже з 21 жовтня це зміниться. До перевірок «Укрзалізниця» просить залучити правоохоронців, які контролюватимуть наявність сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР-тесту. В «Укрзалізниці» наголосили, що провідники чи стюарди не мають повноважень через відсутність COVID-сертифікату когось висаджували.

«Важливо, щоб контролювали і неофіційних перевізників. Щоб ми не мали ситуацію, де пасажири будуть через ці обмеження виштовхнуті з офіційного залізничного транспорту… І будуть просто їздити переповненими маршрутками, а там контролю жодного не буде», – наголосив Перцовський.

Джерело

Схожі новини