Відбулася нарада щодо протиепідемічних заходів за участі членів Уряду та представників Вінниччини

7 серпня пройшла селекторна нарада за участю членів Уряду, щодо запровадження необхідних протиепідемічних заходів та рівнів епідемічної небезпеки на території України, через поширення COVID-19.

До наради долучились: перший заступник голови ОДА Сергій Здітовецький, заступник міського голови Вінниці Галина Якубович та заступник директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Дев’ятий.

Під час наради були обговорені наступні питання :

  • Організація та проведення позапланових заходів державного нагляду за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають  та/або транспортують аміачну   селітру;
  • Встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення коронавірусу відповідно до постанови Кабміну від 22 липня № 641.

Щодо першого питання Прем’єр–міністр України Денис Шмигаль доручив відповідним особам перевірити на безпечність зберігання суб’єктами господарювання аміачної селітри та до 15 вересня поточного року поінформувати про результати.

По другому питанню виступив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, розповівши про порядок обчислення показників щодо віднесення регіонів до відповідних рівнів епідемічної небезпеки. Однак наголосив, що остаточне рішення розглядається на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Джерело

Схожі новини