В ОТГ на Вінниччині обговорили розробку Стратегії 2030

За ініціативи депутата Вінницької обласної ради Олександра Крижанівського у рамках  напрацювання «Стратегії 2030» у  селі Студена Піщанського району обговорили план розвитку ОТГ  на найближче 10-річчя.

Студенянська ОТГ – одна з найперших на Вінниччині, вона  існує вже з 2015 року. Після завершення процесу децентралізації до громади  приєднаються ще 4  населені пункти, відповідно кількість населення збільшиться вдвічі.

Під час зустрічі було наголошено, що при плануванні  розвитку громади, ключовим має бути визначення реальних потреб жителів. Таким чином, формуючи та створюючи головний стратегічний документ, потрібно залучати якомога більше мешканців громади до співпраці. Тоді це буде найефективніше.

Місцеві жителі переконані, щоб досягти успіху, потрібно використовувати  переваги їх території  – велику кількість родючих земель та корисних копалень,  наявність фермерських підприємств.  Великі можливості можна реалізувати й завдяки  міжмуніципальної співпраці з Кодимською громадою, що на Одещині.

Також до роботи над «Стратегією 2030» планують долучити представників влади, бізнес-середовища, інвестиційних партнерів та громадськості.

Джерело

Схожі новини