В обласній адміністрації пройшла конференція Вінниччина територія здоров’я

Нещодавно по всій Україні пройшла конференція «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України».

16 червня за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА відбулася відповідна конференція «Вінниччина – територія здоров’я!». Організатор – ВТО ВФСТ «Колос».

Головна ціль зустрічі – координація фізкультурно-оздоровчої роботи не тільки в області, а й на державному рівні.

Як зазначила Наталя Заболотна, українська статистика показує, що в Україні стан здоров’я  як дітей, так і дорослих погіршується з кожним роком. Відтак, укріплювати здоров’я усіх верст населення – є фактором, який забезпечить  потужний кадровий ресурс та зменшить на охорону здоров’я і соціальний захист людей.

Під час конференції наголосили, що розвиток та стан фізичної культури і спорту в цілому в області залежатиме від рівня організації у базовій первинній ланці – ОТГ.

Адже будь-які рішення, які приймаються сьогодні на державному рівні, без активної позиції ОТГ, без співпраці зі спортивними товариствами, з громадським сектором, не можуть досягти максимального ефекту.

Джерело

Схожі новини