Удосконалення кадрової роботи в територіальних громадах Вінниччини

30 керівників та спеціалістів відділів, які відповідають за кадрову роботу в  20 ОТГ Вінниччини долучилися до вебінару від спеціалістів Програми «U-LEAD з Європою».

Наразі пройшов лише перший вебінар «Основи управління персоналом. Робота з командою під час кризи», який входить до серії онлайн-зустрічей, які присвячені ефективному  управлінню людськими ресурсами. громад.

Наприклад, на думку радниці з децентралізації та місцевого самоврядування Вінницького регіонального офісу Програми, а також за сумісництвом організаторка онлайн-зустрічі,   успіх громади напряму залежить від професіоналізму працівників, які працюють в органах місцевого самоврядування. Відтак основними завданнями для роботодавця є: підбір кадрів, управління та їх оцінка.

Радниця Вінницького регіонального  розповіла, що сприяння продуктивності працівників, створення ефективної системи мотивації  та оцінки персоналу – це актуальні завдання для громад, вирішення яких  є запорукою успішності громади в цілому.

З етапами рекрутингу, оцінкою персоналу, інструментами підвищення  мотивації до розвитку, елементами корпоративної HR- культури та HR- бренду громади слухачів вебінару познайомила Світлана Котляревська, яка раніше займала посадку HR менеджер  у ProZorro.

У кінці зустрічі був підведений підсумок, що «ефективне управління персоналом є запорукою успіху кожної організації, не виключення й ОТГ».

Джерело

Схожі новини