У виправних колоніях Вінниччини засуджені не отримують своєчасної меддопомоги

На Вінниччині результати перевірки на дотримання вимог законодавства щодо медичного обслуговування засуджених у медичних частинах виправних колоній виявилися незадовільними. У філіях Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби зафіксовано ряд порушень.

Обласна прокуратура виявили грубі порушення у Стрижавській виправній колонії № 81. Серед них – несвоєчасне та не повне проведення медичних оглядів, неналежне надання амбулаторної медичної допомоги та несвоєчасне надання медичної допомоги, фіксація випадків тілесних ушкоджень.

Подібні порушення були виявлені і в інших медичних частинах області. Працівники установ не забезпечують на необхідному рівні права на охорону здоров’я засуджених та взятих під варту осіб.

 «Реагуючи на виявлені порушення обласною прокуратурою керівнику філії державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Вінницькій області внесено вказівку про невідкладне їх усунення», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Джерело

Схожі новини