У вінницьких селах виявили більше тисячі аварійних будинків

Згідно інформації Головного управління статистики Вінниччини, станом на 1 січня поточного року,  у сільській місцевості області нараховувалося 1442 аварійних будинки.

Відомо, що загальна площа таких будинків складає 74 754 кв. м. Від загальної площі всіх сільських будинків – це всього 0,4 % . У них зареєстровано 172 людини. Проте, ймовірність того, що кількість тих, хто офіційно прописаний в житлі, та тих, хто реально там проживає, досить висока. .

Найбільше аварійних житлових будинків зафіксовано в Бершадському районі: 361 будинок (  площею 22 677 кв. м.), далі Крижопільщина: 197 будинок на площі 10 085 кв. м.  Найменше аварійних сільських будинків:  у Гайсинському районі  – 2. В  селах Вінницького, Теплицького та Томашпільського районів не зазначено жодного аварійного будинку.

Щодо аварійних будинків в містах, то їх зареєстровано 7: 2  в Іллінецькому районі, по 2 – в Тульчинському та Томашпільському, а також у Могилеві-Подільському, Козятині та Вінниці. Проте міська рада Вінниці запевняє, що у місті немає жодного аварійного будинку.

В аварійних будинках міст області проживає 40 людей: 37 у Могилеві-Подільському та 2 – у Козятині. 

Джерело

Схожі новини