У Вінницькій ОДА обговорили питання безпеки під час виборів 25 жовтня

22 жовтня у Вінницькій ОДА під головуванням заступника голови Сергія Здітовецького, в режимі онлайн, відбулася нарада, яка стосувалася завдань виконавчої гілки по належному забезпеченню   проведення виборів 25 жовтня і встановлення результатів виборів.

На початку наради Сергій Здітовецький наголосив на необхідності проведення виборів на високому організаційному рівні: «Маємо зробити все, аби виборчий процес, голосування та визначення результатів пройшли на високому рівні легітимності, без суттєвих порушень, законними та були визнані як народом України, так і міжнародною спільнотою. Ця кампанія проводиться за новим Виборчим кодексом, тому потребує особливої уваги та розуміння усіх новацій процесу. Наша мета – забезпечення дотримання українського законодавства всіма учасниками виборчого процесу».

В нараді взяли участь: Ольга Задорожна – директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації; Андрій Кравченко – начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації; Олександр Сорочан – перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області; Василь Стаховський – начальник відділу охорони публічного порядку Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Джерело

Схожі новини