У Вінницькій облраді проведуть чергову сесію – підготовлено 25 питань

Депутати Вінницької облради знову зберуть на чергову сесію. В рамках  якої вони планують розглянути 25 питань. Початок о 10:00.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді.

30 липня депутатами буде розглянуто наступні питання:

 1. Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.
 2. Про внесення змін до обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 31 сесії обласної ради 7 скликання від 26 квітня 2018 року №598.
 3. Про внесення доповнень до рішення 13 сесії 7 скликання від 20 грудня 2016 року №252 «Про впорядкування отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв на користь закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області».
 4. Про внесення змін до рішення 8 сесії обласної ради 8 скликання від 23 квітня 2021 року №134 «Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».
 5. Про внесення змін до рішення З сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 19 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами).
 6. Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення почесної церемонії поховання осіб, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, затвердженого рішенням 46 сесії обласної ради 7 скликання від 29 жовтня 2020 року №991.
 7. Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної ради 6 скликання від 08 листопада 2013 року №585 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам» (зі змінами).
 8. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту м. Шаргород Жмеринського району Вінницької області.
 9. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі міста Гнівань Гніванської міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області.
 10. Про призначення на посаду ректора комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти».
 11. Про погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2021-2025 роки.
 12. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Хмільницька обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної ради».
 13. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної ради».
 14. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу Блохіна та Бєланова».
 15. Про затвердження Передавального акту комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради».
 16. Про передачу земельних ділянок у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної ради».
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право земельного сервітуту, що знаходиться в постійному користуванні комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова Вінницької обласної ради».
 18. Про передачу транспортного засобу.
 19. Про передачу майна, що перебуває в господарському віданні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс».
 20. Про передачу та приймання майна.
 21. Про передачу медичного обладнання.
 22. Про передачу майна-об’єктів «Система рада» та «Система електронного документообігу» адміністративної будівлі по вулиці Соборна, 70, м. Вінниця.
 23. Про передачу транспортних засобів.
 24. Про внесення змін до рішення з сесії обласної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №23 «Про передачу транспортних засобів».
 25. Про передачу майна до комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади.

Джерело

Схожі новини