У Вінницькій області відремонтують будівлю амбулаторії

Як повідомляє vlasno.info, про це розповів голова Ободівської сільської ради Костянтин Ременюк: «Ми зробили проектну документацію на ремонт цієї амбулаторії ще у 2016 році, але гроші на її ремонт виділили лише цього року. Ми раніше закупили сучасне діагностичне обладнання, бо наше село стане центром ОТГ, а амбулаторія стара. Її будували ще в 40-х роках».

З його слів, село Ободівка буде центром ОТГ, і потреба в оновленій  амбулаторії гостра, а ще сільський голова звернув увагу, що в  селах зараз живе багато одиноких старих людей, коли влітку вони можуть дома побути, а взимку це проблематично, і  тому за певні кошти, вони можуть перебувати у будинку для одиноких людей, де їх будуть  доглядати та годувати.

Також К.Ременюк розповів, що зараз в Ободівці працює два сімейні лікарі, а у майбутній ОТГ їх буде п’ять, які будуть обслуговувати жителів сіл Ободівка, Торканівка, Верхівка, Козинці, Цибулівка, Бережанка та Нової Ободівки.

Також він сказав, що ремонтні роботи повинні завершити до кінця року. Вартість робіт складає понад шість мільйонів гривень.

Джерело

Схожі новини