У Вінницькій обласній адміністрації планується суттєве скорочення працівників

Під час прес конференції голова Вінницької ОДА Владислав Скальський повідомив «Інформаційній Вінниччині»,  про суттєве скорочення працівників  в облдержадміністрації, а саме  реорганізовано департамент у два управління. І загалом скорочено 43 працівники ОДА.

В.Скальський зауважив, що було проведено аудит діяльності за 2018-2019 роки, і Рахункова палата виявила факт неефективного використання 75 мільйонів гривень. І, як наслідок, з метою запобігання цього в майбутньому,  в ОДА була створена дорожня карту, щоб підвищити ефективність використання бюджетних коштів.

Внаслідок цього був ліквідований Департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури, а на його базі створено два управління. І крім того робота департаментом велася в умовах конфлікту інтересів: вони самі видавали містобудівні обмеження та самі виконували. Тепер цим займатимуться два різних управління.

Владислав Скальський., повідомив, що також йде процес ліквідації Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури. а на його базі працюватимуть управління розвитку територій та управління розвитку транспорту.          Підводячи підсумок, очільник ОДА зазначив, що в ході реорганізації  департаментів скорочені 30 штатних одиниць, і крім того в апараті ОДА – 13 працівників.

Джерело

Схожі новини