У Вінниці зовсім скоро відключать опалення

Нарешті відома дата коли у Вінниці завершать опалювальний сезон. Про це проінформувала Вінницька міська рада. Вже наступного тижня, через потепління, буде завершено опалювальний сезон 2019-2020 років.

Проаналізувавши весь сезон, можна заявити, що він пройшов в нормальному ритмі. Все працювало стабільно, громадяни були забезпечені теплом.

Згідно чинного законодавства, опалення відключать тоді, коли три доби поспіль температура більш 8 градусів тепла. Синоптики прогнозують таку температуру вже наступного тижня.  Тому з 7 квітня у місті розпочнеться відключення центрального теплопостачання.

Офіційно рішення про завершення опалювального сезону 7 квітня було прийнято 2 квітня виконкомом міської ради. Не підлягають цьому рішенню  заклади охорони здоров’я та соціального захисту. Вони в індивідуальному порядку будуть вирішувати, коли зупинити опалення.

Вінничанам нагадують, що необхідно оплатити борги перед теплопостачальним підприємством. На сьогодні заборгованість сягає 116 мільйонів гривень. Це може призвести до збою у роботі підприємства, а саме у надання послуг з гарячого водопостачання споживачам.

Схожі новини