У Вінниці запустили проект для підготовки майбутніх поліцейських

У Вінниці стартував проект для підготовки юнаків та дівчат, які бачать своє майбутнє у поліції та хочуть навчатися у вищих навчальних закладах МВС. Про це повідомив керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

Завдяки молодіжному проекту «Кадетський корпус поліції» кадети поліції матимуть можливість отримати фахові знання та фізичну підготовку на базі навчального центру поліції, який забезпечений новітньою  технікою, оснащенням, сучасними спортивними залами. Для реалізації даного проекту залучаються інструктори, психологи, науково-педагогічний склад державних закладів вищої освіти МВС.

Після  презентації проекту перший меморандум про співпрацю підписали з Одеським державним університетом внутрішніх справ. Згодом планується, що до даного проекту долучаться й інші заклади вищої освіти МВС.

Меморандум передбачає проведення різноманітних заходів  з метою консультування старшокласників, надання допомоги в підготовці до тестових завдань, ознайомлення кандидатів з особливостями перевірки рівня фізичної підготовленості, умовами та порядком виконання контрольних вправ та інше.

Джерело

Схожі новини