У Вінниці зафіксували зменшення кількості інфікованих на COVID-19

Протягом останніх декількох тижнів у Вінниці реєструвалося поступове зменшення кількості нових випадків COVID-19. Паралельно з цим знижується і рівень навантаження на систему охорони здоров’я.

Наразі в обласному центрі на COVID-19 продовжує хворіти 6670 пацієнтів, більшість з яких, а саме 96 %, лікуються амбулаторно, 4 % – стаціонарно. Позитивна динаміка до зменшення кількості випадків інфікувань зберігається.

Однак є ризик того, що громадяни можуть злегковажити заходами епідеміологічної безпеки під час святкування Великодня. Вінничанам нагадують, що загроза зараження коронавірусом залишається високою, тож необхідно і далі дотримуватись протиепідемічних правил.

«За останні сім робочих днів ми вийшли практично на показники початку 2021 року – 401 випадок був за перший тиждень поточного року і 408 випадків за останні сім днів. Також зменшується щотижнева кількість летальних випадків – за останні сім днів померло 23 вінничанина. Ми пам’ятаємо пік початку квітня, коли було 58 випадків за тиждень», – сказав директор департаменту охорони здоров’я міської ради.

Джерело

Схожі новини