У Вінниці все ж проведуть реконструкцію міжнародного аеропорту

Багатьох вінничан турбувало майбутнє міжнародного аеропорту «Вінниця». Нещодавно містом почали ширитися слухи, що реконструкцію аеропорту проводити не будуть.  Однак згідно із рішенням Кабміну, реконструкція міжнародного аеропорту «Вінниця» — потрапила у перелік пріоритетних проектів для держави до 2023 року.

Таку приємну новину повідомив народний депутат Максим Пашковський на особистій сторінці у Фейсбук.

«Пам’ятаю, як після новини про ймовірне виключення реконструкції аеропорту з програми державного фінансування, всі «активісти» та місцеві боти почали розганяти зраду і говорити, що «За Гройсмана такого б не було», – зазначив народний депутатом.

Саме Максимом Пашковським було внесено пропозицію щодо змін до держбюджету на 2021 рік, а саме — передбачення у ньому видатків на фінансування проекту «Реконструкція аеродрому КП Аеропорт «Вінниця».

Варто зазначити, що у бюджеті немає окремої суми для вінницького аеропорту, однак є програма «Фінансове забезпечення заходів з розвитку аеропортної інфраструктури» обсягом 3 млрд. грн.

Також до фінансування реконструкції аеропорту, як зазначив нардеп, можна бути залучити кошти державного та міського бюджетів, а також кошти інвестора.

Джерело

Схожі новини