У Вінниці скали понад півсотні протоколів за забруднення водойм

Починаючи  з січня поточного року у Вінниці громадяни отримали 54 адміністративні протоколи за забруднення річки Південний Буг та інших міських водойм, також такі протоколи отримали і 4 підприємства. Про це повідомив міський голова Вінниці під час чергового онлайн-брифінгу. 

Одними з актуальних проблем Вінниці на сьогоднішній день є самовільне захоплення берегів та забруднення малих річок і водойм у місті. Наразі даним напрямом активно займається Муніципальна варта. Так, наприклад, за останні 1,5 роки було складено 12 протоколів по встановленню самовільних парканів на території прибережно-захисних смуг.

Щодо ситуації із забрудненням ріки та водойм у місті, то цього року працівниками Муніципальної варти було складено 4 адміністративних протоколи за виявлені порушення на підприємства, та 54 – на громадян. Поки що правоохоронці ще шукають тих, хто забруднює річку Тяжилівку. Для визначення джерел стоків бруду у річку, вони вже обстежили територію від вулиці Лугової до Гонти. Очільник міста запевнив, що усі винні будуть притягнуті до відповідальності.

Також вінничанам нагадали, що охорона природного середовища – спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан.  Відтак, якщо хтось володіє даними або фактами зливу нечистот у водойми –  необхідно звернутися до відділу «Цілодобова варта» за номером 15-60, або за номером 067-4-102-101». 

Джерело

Схожі новини