У Вінниці розподілять 12 мільйонів грошової підтримки за пропозиціями місцевої влади

У бюджеті Вінниці на поточний рік передбачено 12 мільйонів гривень матеріальної допомоги для місцевих жителів, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.12.2020 №52 Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік із загальної суми видатків на надання матеріальної грошової допомоги вінничанам 1 620 000 гривень надійшло в особисті фонди депутатів. Ці кошти будуть розподілені серед громадян за пропозиціями депутатів. Варто зазначити, що на одного депутата розраховано не більше 30 000 гривень.

Ще 10 380 000 гривень надійшло у розпорядження Департаменту соціальної політики міської ради. Ці гроші виплачуватимуться вінничанам за рішенням виконкому, включаючи пропозиції депутатів.

Аналізуючи перелік осіб, які отримали допомогу, важко зрозуміти якими пріоритетами користуються посадовці при виборі людей, яким повинна бути надана матеріальна допомога.

Адже наприкінці минулого року з невідомих причин у список «щасливчиків» потрапив колишній бізнес-партнер власника концерну «Поділля». Калінаічев Борис Миколайович також був уповноваженою особою Качанівського цегельного заводу.   Йому було виділено матеріальну допомогу у розмірі 61 400 гривень. Про це зазначено в рішенні  виконкому від 23.12.2020 р. № 2811 Про надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.  

Ось так у вінничан і забирають законне право на матеріальну допомогу, яку з незрозумілих причини віддають екс-бізнесменам.

Джерело

Схожі новини