У Вінниці погодили будівництво муніципального житла замість спортмайданчика

На завершення своєї каденції Вінницькі депутати сьомого скликання вирішити «ощасливити» комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій». На останній сесії вони прийняли рішення передати сумнівно відомому КП в постійне користування земельну ділянку комунальної власності площею 0,3889 га.

Отже  депутати дали добро на продовження бізнес партнерами команди Гройсмана-Моргунова забудови мікрорайону «Поділля».

Різні видання вже не раз писали про своєрідну славу  «Вінницького фонду муніципальних інвестицій». Саме цьому комунальному підприємству виділялись мільйонні кошти з міського бюджету, хоча до залучення інвестицій воно ніякого відношення не має.

Але кожне «діяння» місцевої влади має логічне пояснення. В цьому випадку воно лежить на поверхні: директор КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» Олександр Кожуховський  раніше був фiнансовим директором ТОВ ТСК «Пасаж», власником якого є  батько вінницького міського голови Сергія Моргунова.

За оцінками видання Vinnytsianews, на вказаній земельній ділянці планують збудувати черговий будинок у рамках програми «Муніципальне житло». Швидше за все, цього разу його будуватиме  концерн «Поділля», враховуючи, що заступник міського голови Андрій Очеретний досі працює у цій компанії.

Джерело

Схожі новини