У в’язниці Вінниці недотримуються карантинних заходів

На Вінниччині перевірили Вінницьку установу виконання покарань №1. Як виявилося працівники установи не завжди носять маски та користуються засобами індивідуального захисту.

Наприклад,  на КПП було зафіксовано, що деякі працівники установи проходять та перебувають в установі без масок та рукавичок. Відсутність даних засобів безпеки не заважає працівникам перевіряти документи відвідувачів та відчиняти камери.

Понад  2 тисяч захисних масок та 850 рукавичок зберігається на складі установи. Цієї кількості недостатньо для забезпечення в’язнів, яких на даний момент понад 1100 осіб. Усі, що знаходяться у в’язниці наражають на небезпеку себе та інших в’язнів. Засуджені не виходять на прогулянки, щоденний медичний огляд не проводиться. Розповіли в Офісі Омбудсмана.

Також в установі порушується право засуджених на зв’язок із зовнішнім світом у зв’язку з відсутністю відсутність технічних засобів. Також через відсутність інтернету неповнолітні затримані не долучаються навчання в режимі телеуроків.

Звіт щодо перевірки даної установи направлять до Міністерства юстиції України та Державної установи «Центр охорони здоров я Державної кримінально-виконавчої служби України». Також інформацію про усі вищезгадані недоліки було доведено до керівників установи та медичної частини.

Джерело

Схожі новини