У структурі Вінницької облдержадміністрації чергові зміни

27 липня голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов підписав розпорядження про ліквідацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. У документі, зокрема, йдеться:  

“1. Припинити Департамент охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації (ідентифікаційний код 40196748) шляхом ліквідації.

2. Утворити ліквідаційну комісію Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації (21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7) у складі згідно з додатком.

3. Установити двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог до Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, що ліквідовується, з дня оприлюднення відповідного повідомлення.

4. Директору Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації Людмилі Грабович попередити працівників Департаменту про їх наступне вивільнення у зв’язку із ліквідацією Департаменту“.    

29 липня очільник ОДА підписав нове розпорядження – “Про утворення Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації”.

Сергій Борзов заявив, що реорганізація пов’язана з тим, що «курортами» має займатися департамент охорони здоров’я, а не ЖКГ, як це було з 2015-го.

ЗМІ припускають, що реальною причиною ліквідації департаменту є бажання очільника ОДА звільнити з посади керівника департаменту Людмилу Грабович за спрощеною процедурою. Тим часом Л.Грабович перебуває у лікарні, де їй роблять планову операцію.   

Джерело

Схожі новини