У селищній громаді на Вінниччині продовжать роботу усі освітні заклади

Новообраним головою Брацлавської селищної громади став Микола Кобринчук. Раніше він займав посаду сільського голови села Вовчка, звідки він і родом.

У рідному селі Миколу Кобринчуку завдяки своїй роботі вдалося завоювати повагу та  довіру селян. За час його керівництва у селі провели величне освітлення, добудовувалися школа, садочок, тягнули газ, ремонтувалися дороги, закупили контейнери для сміття та багато іншого.

Жителі Брацлавської громади також сподіваються, що з приходом нового керівництва жити їм стане краще. Микола Кобринчук має власне бачення економічного розвитку Брацлавщини. Зокрема, у його планах посилено працювати над наповненням місцевого бюджету. Він планує збільшити оренду плату за комунальні землі. Також він запевнив, що незважаючи на приєднання інших сіл до громади, усі освітні заклади і надалі працюватимуть.

«Коли прийшов сюди, у бюджеті навіть не було коштів, щоб зарплату вчителям виплатити… Люди побачили мої реальні справи, тому довірили цю посаду, щоб виправити ситуацію у громаді», – розповів Микола Кобринчук.

Джерело

Схожі новини